Click for more products.
No produts were found.
Najnowsze komentarze
Brak opinii
Szukaj na blogu
Najnowsze artykuły

Piękno, młodość, miłość, harmonia duszy i ciała zamknięte w RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ...

Miłość nieodparcie kojarzy się z różami, bo róże kupuje się w dowód miłości! To nie przypadek, że ten właśnie kwiat symbolizuje tak piękne uczucia. Zapach róży jest zachwycający, kwiatowy, romantyczny, słodki z ostrzejszą nutką wyczuwalną po chwili. Miękkość płatków, ich gładkość w dotyku wywołuje wspaniałe emocje. Powszechnie podarowane róże nie są jednak tak doskonałe, jak ideał – RÓŻA DAMASCEŃSKA. Najlepszej jakości róże damasceńskie występują w Bułgarii, gdzie klimat idealnie sprzyja wytwarzaniu przez kwiaty doskonałego aromatu. Aby otrzymać jak najwięcej cennego olejku eterycznego z róży damasceńskiej kwiaty zbiera się wczesnym rankiem, gdy zawartość olejku jest najwyższa. Kwiaty te są natychmiast transportowane do destylarni, gdzie poddawane są procesowi destylacji. Do wyprodukowania 1 litra olejku różanego potrzeba aż 4 ton płatków róży – stąd tak wysoka cena naturalnego olejku różanego!

Pocieszający jest fakt, ze olejek z róży damasceńskiej jest bardzo intensywny i aby kosmetyk pachniał tym aromatem wystarczy dodać 2 – 3% czystego olejku.

Olejek ten przynosi równowagę i harmonizuje życie. Dodaje pewności siebie i zapewnia świetne samopoczucie. Jest najwspanialszym olejkiem do pielęgnacji skóry! Wygładza zmarszczki, nawilża, dodaje blasku, odmładza.

Dodawany do najdroższych perfum, obecny w kosmetyczkach najbardziej luksusowych kobiet, zarówno w kremach, jak i wodach toaletowych.                                                                                    

Stworzyliśmy dla Ciebie naturalne perfumy z róży damasceńskiej w połączeniu z olejkiem jojoba, który dodatkowo nawilża i pielęgnuje skórę oraz przedłuża zapach kwiatu – w  wygodnej formie roll-on, abyś w przystępnej cenie mogła się rozkoszować aromatem róży i czerpać korzyści z jej walorów. Olejek z róży damasceńskiej to jeden z najwartościowszych olejków na świecie.

                                                                                                  

Powiązane wpisy
Dodaje opinie
Dodaj odpowiedź
Musisz być zalogowany żeby komentować

Menu

Settings

Click for more products.
No produts were found.

Podziel się