Click for more products.
No produts were found.
Najnowsze komentarze
Brak opinii
Szukaj na blogu
Najnowsze artykuły

Wpływ olejków eterycznych na emocje - warsztaty

28 maja 2019r. miały miejsce warsztaty dla Better Leaders Academy...

Ze względu na dużą grupę uczestniczek - tym razem spotkanie miało charakter wykładu, którego tematem był "Wpływ olejków eterycznych na emocje". Z racji tego, że zaledwie niewielka część uczestniczek zadeklarowała znajomość i używanie olejków eterycznych - niezbędne było w pierwszej kolejności wprowadzenie do świata aromaterapii, omówienie metod destylacji i bezpieczeństwa użycia olejków.

Sposoby wykorzystywania olejków eterycznych w życiu codziennym cieszyły się największym zainteresowaniem i wywołały żywą dyskusję. Pojawiło się wiele pytań. 

Kolejnym etapem spotkania była część praktyczna - uczestniczki wąchały próbki omawianych olejków eterycznych i zaznaczały na otrzymanych drukowanych materiałach, które zapachy podobają się im najbardziej, a które mniej w skali od 1 do 5. Była też możliwość zapoznania się z gotowymi mieszankami olejków oraz testowania  naturalnych spray-ów zapachowych.

Na zakończenie warsztatów każda z Pań otrzymała naturalne perfumy ENERGIA w formie roll-on. Mieszanka ta stworzona została w celu poprawy nastroju i podniesienia energii na co dzień.

Powiązane wpisy
Dodaje opinie
Dodaj odpowiedź
Musisz być zalogowany żeby komentować

Menu

Settings

Click for more products.
No produts were found.

Podziel się