Click for more products.
No produts were found.
Najnowsze komentarze
Brak opinii
Szukaj na blogu
Najnowsze artykuły

Warsztaty tworzenia własnych naturalnych perfum

18 czerwca 2019 r. w siedzibie ViaAroma odbyły się warsztaty tworzenia własnych naturalnych perfum...

Warsztaty tworzenia własnych perfum są niezwykle twórcze. Tym razem uczestniczki miały już wcześniej do czynienia z aromaterapią i korzystały z olejków w życiu codziennym, nie mniej jednak poszerzyły swoją wiedzę i z pasją oddały się komponowaniu własnych zapachów. To, co zawsze mnie fascynuje to fakt, że jak zwykle, każda z Pań ma swoje odmienne preferencje. Z naszych dyskusji w trakcie warsztatów po raz kolejny przekonałam się, że wybór jest bardzo spontaniczny! I dobrze!

Każda z nas, w zależności od nastroju, od potrzeby chwili, od etapu w swoim życiu poszukuje innych zapachów. Nasze upodobania zmieniają się z porą roku, z porą dnia, czy zwyczajnie – zależą od nastroju.

I tym razem powstały zupełnie nowe perfumy – zarówno lekkie, słodkie,  jak i cięższe -„afrodyzjakowe” nuty, a także ziołowe i świeże.

Zainspirowane wiedzą na temat właściwości poszczególnych olejków, uczestniczki stworzyły dodatkowo mgiełki do pomieszczeń – na wyciszenie dla dzieci, czy odświeżenie do salonu…

Wszystkie receptury zostały tradycyjnie zapisane w naszej księdze, aby każda uczestniczka mogła odtworzyć swój zapach na kolejnym spotkaniu, istnieje też możliwość zamówienia swoich perfum w przyszłości poprzez naszą stronę.

To było jak zawsze urocze spotkanie, pełne pasji i zaangażowania – bardzo aromatyczne!

Dziękuję

Jeśli masz pomysł na warsztaty inne niż są w naszej ofercie - napisz do mnie!

Powiązane wpisy
Dodaje opinie
Dodaj odpowiedź
Musisz być zalogowany żeby komentować

Menu

Settings

Click for more products.
No produts were found.

Podziel się