Click for more products.
No produts were found.
Najnowsze komentarze
Brak opinii
Szukaj na blogu
Najnowsze artykuły

Wcześnie wykryty nowotwór daje większe szanse na wyleczenie...

Wcześnie wykryty nowotwór daje większe szanse na wyleczenie!

Widać wpięte w  klapy marynarek i drukowane na koszulkach, pojawiają się na naklejkach, ozdabiają breloczki do kluczy. Motyw różowej wstążki umieszczany jest często na opakowaniach od kosmetyków marek wspierających profilaktykę nowotworową. Noszenie wstążki to prosty sposób na okazanie wsparcia osobom chorym na raka. To sposób na szerzenie świadomości i przesłanie solidarności bez konieczności wypowiadania słowa. Najpopularniejszym kolorem, zawsze rozpoznawalnym jest różowy! To kolor związany z nowotworem piersi, z którym związany jest październik.

Jednak czy wiesz, że tych kolorów wstążek jest bardzo wiele i każdy z nich symbolizuje inny typ nowotworu?

Stworzyliśmy biżuterię do aromaterapii z motywem wstążki, aby wspierać w ten sposób profilaktykę nowotworową. Chcemy jednocześnie zachęcić do badań, ale też do korzystania z aromaterapii. Dzięki zastosowaniu biżuterii zapachowej możesz podnieść swoją odporność, a przede wszystkim dodać optymizmu, tak niezbędnemu w codziennej trosce o zdrowie. Jak wiesz – najczęstszym powodem choroby jest przewlekły stres, z którym warto uporać się korzystając z dobra płynącego z natury. Tu warto sięgnąć po olejki cytrusowe (pomarańcze, mandarynkę, grejpfrut), ale i olejek z szałwii muszkatołowej,  paczuli, czy kadzidłowca!

Dzięki naszej niezwykłej biżuterii z wymiennymi wkładami masz możliwość zmiany koloru motywu wstążki. Do zestawy dodajemy całą gamę kolorystyczną, w zależności, który rodzaj nowotworu chcesz wspierać.

Różne wstążki reprezentują różne typy raka. Zebraliśmy listę najczęściej występujących wstążek. Chcemy zwrócić uwagę na powagę tematu i propagować badania profilaktyczne wszystkich organów.

My do każdej zawieszki ze wstążką, dodajemy dziś dla Ciebie w prezencie 2 ml olejek z pomarańczy, który poprawia nastrój, przywołuje miłe wspomnienia, jest słodki, ale świeży, wywołuje zawsze uśmiech na twarzy i dodaje energii!

Podaruj swojej przyjaciółce, mamie, czy siostrze tę zawieszkę w prezencie, aby pamiętała o badaniach i regularnie dbała o zdrowie! Noś na co dzień, aby nie zapominać o tym, jak ważna jest profilaktyka!

Dodaje opinie
Dodaj odpowiedź
Musisz być zalogowany żeby komentować

Menu

Settings

Click for more products.
No produts were found.

Podziel się