Najnowsze komentarze
Brak opinii
Szukaj na blogu
Najnowsze artykuły

KWIAT ŻYCIA - Twój Talizman!

Kwiat Życia to symbol szczęścia i długowieczności!

Przypisuje się jemu moce wrecz uzdrawiające. Od wieków wierzono, że pomaga wyjść z poważnych chorób i chroni przed złą energią.

Wzór ten jest jednym ze znaków „świętej geometrii”. Pojawia się w kontekstach religijnych na całym świecie, na przestrzeni kilku tysiącleci, od Kwiatu Życia w świątyni Ozyrysa w Abydos, poprzez obecność w  kulturach starożytnych Indii, Azji, Bliskiego Wschodu, a także późniejszej sztuce średniowiecznej.

Nachodzące na siebie kręgi układają się w specyficzny wzór, tworząc delikatną, geometryczną sieć. Jest to pozornie prosty wzór, w którym od wieków dopatrywano się „planu stworzenia”.

Symbol odrodzenia, poprzez powstający w nim wciąż na nowo cykl Koła Życia. Uważa się, że wpływa korzystnie na odradzenie się komórek w ich idealnej, pierwotnej matrycy. Zaleca się stosowanie tego symbolu dla zabezpieczenia zdrowia i pomyślności, ale przede wszystkim w celach wspomagania w rozmaitych stanach chorobowych.

Funkcja Kwiatu Życia polega na ochronie przed chorobami i problemami, dlatego jest uznawanym powszechnie amuletem oczyszczającym aurę osoby, która nosi go przy sobie. Ma zabezpieczać przed wypadkami, chorobami, „wampirami energetycznymi”.

Ochrona przed złym wpływem różnych osób na nasze samopoczucie, wyciszenie, uspokojenie skołatanych nerwów, zniesienie stanów lękowych, to wszystko możesz osiągnąć wzbogacając amulet o terapeutyczne działanie olejków eterycznych. W zależności od potrzeby chwili sięgnij po  wyciszającą lawendę lub dodającą pewności siebie bergamotę, albo antydepresyjną mandarynkę, czy pomarańczę.

Kwiat życia ma też neutralizować niekorzystne działanie żył wodnych i szkodliwość fal elektromagnetycznych. Niewątpliwie wzór ten skrywa w sobie odwieczną zagadkę, którą zafascynowany był sam Leonardo da Vinci.

Dziś wracamy do tego motywu widząc w nim siłę i piękno. Wpisując Kwiat Życia w biżuterię do aromaterapii, chcemy podarować Ci piękno i zdrowie. Możesz nosić  elegancki medalion, albo niezwykłą bransoletkę, dodatkowo warto umieścić w swoim samochodzie aromatyzer z motywem Kwiatu życia! Dodajemy Ci w prezencie mini olejek z pomarańczy, aby dodawał Ci energii i radości życia, pomagał wyjść ze smutku, a nawet depresji. Zapach pomarańczy to wspomnienia z dzieciństwa, kojarzony często ze Świętami, jego słodko-orzeźwiająca nuta wywołuje uśmiech na wielu obliczach. Podarunek od ViaAroma może odmienić Twoją codzienność, połączyliśmy elegancję biżuterii, moc symboliki i siłę płynącą z naturalnych olejków eterycznych, żeby stworzyć Twój talizman.

To może być prezent doskonały!

Powiązane wpisy
Dodaje opinie
Dodaj odpowiedź
Musisz być zalogowany żeby komentować

Menu

Settings

Podziel się