Click for more products.
No produts were found.
Najnowsze komentarze
Brak opinii
Szukaj na blogu
Najnowsze artykuły

Warsztaty z Olejków Eterycznych

Ostatnie warsztaty w dniu 27 marca b.r. upłynęły w przyjemnej atmosferze, wśród naturalnych aromatów, przy relaksacyjnej muzyce, podczas degustacji pożywnego fit śniadania. Spotkanie miało miejsce w  naszej siedzibie przy al. Jana Pawła II.

Tematem przewodnim był tym razem „Wpływ olejków na emocje”.

Poznawałyśmy te olejki, które według wiedzy aroma terapeutycznej mają wpływ na nasz nastrój.

Podzieliłyśmy je na kilka grup: te, które podnoszą nastrój, dodają energii, wyciszają i uspokajają, pomagają przetrwać trudne chwile związane ze stratą, czy uregulować wahania hormonalne.

Uczestniczki wybrały z odpowiedniej grupy te olejki, których zapach najbardziej im się podobał, aromaterapia zaleca kierowanie się przy doborze olejków eterycznych własnym gustem, bowiem nasze zmysły podpowiadają nam co dla nas jest najlepsze.

Zgodnie z zasadami tworzenia perfum naturalnych mieszałyśmy w odpowiednich proporcjach ulubione nuty zapachowe z olejami bazowymi tak, aby każda z uczestniczek mogła zabrać do domu gotowy, indywidualny zapach. Dla wygodnej aplikacji dziewczyny otrzymały eleganckie złote i srebrne szklane buteleczki  roll-on marki ViaAroma, które zawsze mogą mieć przy sobie w torebce.

W czasie warsztatów jak zawsze padło wiele pytań dotyczących zastosowania olejków na różne dolegliwości, to dostarczyło mi tematów na kolejne spotkania, które planujemy na czerwiec.

Dziękujemy!

Powiązane wpisy
Dodaje opinie
Dodaj odpowiedź
Musisz być zalogowany żeby komentować

Menu

Settings

Click for more products.
No produts were found.

Podziel się