Najnowsze komentarze
Brak opinii
Szukaj na blogu
Najnowsze artykuły

Innowacyjne warsztaty dla firm

Warsztaty ViaAroma odbywają się cyklicznie w naszej siedzibie w Babka Tower w Warszawie, pojawiamy się także w innych miastach - niedawno prowadziłam Warsztaty Komponowania własnych naturalnych perfum w Łodzi, w uroczej Kwiaciarnio-kawiarni Boombox - na specjalne zaproszenie Akademii Mistrzów. 

Co raz częściej zgłaszają się do mnie firmy, które chcą zorganizować event dla swoich pracowników, który uatrakcyjnić mają właśnie warsztaty olejkowe.

W zeszłym tygodniu miałam przyjemność poprowadzić warsztaty PODRĘCZNA APTECZKA - OLEJKI, KTÓRE WARTO MIEĆ POD RĘKĄ. Organizatorem była firma Better Academy, która profesjonalnie zajmuje się organizacją spotkań dla mniejszych i większych firm różnych sektorów.

Jesli zainteresował Cię udział w warsztatach, lub myślisz o zorganizowaniu eventu dla swojej firmy - zapraszamy!

Warsztaty PODRĘCZNA APTECZKA - OLEJKI, KTÓRE WARTO MIEĆ POD RĘKĄ to duża dawka przydatnej wiedzy, jak można praktycznie wykorzystać olejki eteryczne i na jakie dolegliwości mogą nam pomóc.

Uczestnicy po zdobyciu wiedzy teoretycznej przystąpili do zajęć praktycznych. Przygotowywaliśmy naturalny BALSAM ALOESOWO-LAWENDOWY, który powinien się znaleźć w każdym domu.

Przynosi on natychmiastową ulgę przy oparzeniach, ukąszeniach owadów, pielęgnuje suchą, swędzącą skórę, ratuje ciało przy poparzeniach słonecznych, koi i jednocześnie uspokaja.

W naszej grupie dobrze bawiły się zarówno Panie, jak i Panowie. Pojawiło się dużo pytań o używanie olejków eterycznych w domu...o tworzeniu naturalnych domowych środków czystości -kolejne warsztaty.

ViaAroma uczy jak być eko i podążać za trendem zero waste, jak dbać o zdrowie i środowisko, jak mając kilka naturalnych olejków odmienić swoją codzienność.

Jeśli Twoja Firma chciałaby również zorganizować ciekawe warsztaty dla swoich pracowników, zadbać o zdrowie zespołu, podnieść frekwencję i motywację w pracy, skontaktuj się z ViaAroma. Dostosujemy program i tematykę do potrzeb Twojego personelu i zapewnimy ciekawy event pełen atrakcji.

Powiązane wpisy
Dodaje opinie
Dodaj odpowiedź
Musisz być zalogowany żeby komentować

Menu

Settings

Podziel się