Najnowsze komentarze
Brak opinii
Szukaj na blogu
Najnowsze artykuły

Szklany aroma-dyfuzor zalecany przez aromaterapeutów.

Dyfuzor do olejków eterycznych ViaAroma

Aromaterapia z wykorzystaniem olejków eterycznych wykorzystywana jest od wielu lat. Nic jednak dziwnego, bowiem niesie za sobą mnóstwo zalet. Wspiera regulację stanów emocjonalnych, odświeża powietrze, a także zbawiennie wpływa na kondycję psychiczną oraz fizyczną. Aby cieszyć się jak najbardziej widocznymi efektami, warto wybrać odpowiednie urządzenie. Prezentujemy Wam Aroma-dyfuzor ViaAroma. Przeznaczona jest do dyfuzji zimnej naturalnych preparatów. Szklana komora nie wchodzi w reakcję z olejkami, dzięki czemu niezwykle łatwo jest ją utrzymać w idealnej czystości. Olejki eteryczne stosuje się w tym przypadku bez dodatku wody. Dyfuzor do aromaterapii nie podgrzewa również preparatów, które są do niego wprowadzane. Dzięki temu procesowi olejki eteryczne nie tracą swoich właściwości.

Do wyboru dostępne są dwa niezwykłe modele, a każdy z nich cechuje ciekawy design: LAMPA ALLADYNA oraz SZKLANA KULA

Dyfuzor do olejków eterycznych - na czym polega jego działanie?

Nawilżacz ultradźwiękowy cechuje się rozprzestrzenianiem delikatnej mgiełki, w której cząsteczki aromatów uwalniają się wolno, lecz w efekcie niezwykle intensywnie. Aby poprawnie używać dyfuzora ViaAroma, należy wlać od 20 do 30 kropli wybranego olejku eterycznego, który wystarczy nam nawet na 7 dni stosowania. Pamiętajmy jednak, aby nie dolewać do niego wody.

Następnie należy włączyć dyfuzor zapachowy do zasilania i uruchomić go poprzez przekręcenie metalowym pokrętłem bądź wybrać opcję na panelu dotykowym. W tym samym miejscu można regulować także intensywność ulatnianego produktu. W zależności od modelu samo urządzenie posiada również delikatne podświetlenie, które zmienia kolor w zależności do wybranej mocy dyfuzji. Dzięki temu możemy wprawić się w głębszy stan odprężenia i wyciszenia. Oprócz ulubionego zapachu, nie musimy już szukać dodatkowego osprzętu do nawilżania powietrza. Nasze nebulizatory do olejków eterycznych oferują niesamowity relaks dzięki nawilżeniu otaczającego nas powietrza.


W naszej firmie oferujemy tylko szklane dyfuzory olejków eterycznych, gdyż tylko w takich naczyniach mieszanki olejków nie wchodzą w reakcję z naczyniem i są dla nas bezpieczne. Plastik może bowiem reagować z olejkami, a zwłaszcza z cytrusami. Podstawę szklanej misy stanowi naturalne drewno. Jest to najwyższej jakości aroma-dyfuzor, który idealnie wkomponuje się do każdego wnętrza. Urządzenie nie zostawia śladów użycia olejków na meblach. W razie stłuczenia zapewniamy możliwość dokupienia części zamiennych od ręki.


Stosując aromaterapię - zobacz film!

Powiązane wpisy
Dodaje opinie
Dodaj odpowiedź
Musisz być zalogowany żeby komentować

Menu

Settings

Podziel się