Click for more products.
No produts were found.
Najnowsze komentarze
Brak opinii
Szukaj na blogu
Najnowsze artykuły

Pachnąca biżuteria dla lepszej medytacji i koncentracji - wzory inspirowane jogą.

Biżuteria inspirowana jogą

Z pasji do jogi stworzyliśmy różne wzory nawiązujące do asan i symboliki jogi. Tak powstały LOTOS, LILIA i JOGA. Zarówno zawieszki, jak i bransoletki poza eleganckim oryginalnym wzorem otwierają się, dzięki czemu łatwo możemy zakroplić ich niezwykłe wnętrze olejkami eterycznymi, aby wzmacniać ich moc zapachem.

Specjalnie skomponowana mieszanka POWITANIE SŁOŃCA podniesie Twoją energię i będzie Ci towarzyszyć w medytacji. Zawsze możesz użyć własnej mieszanki, lub czystych olejków w zależności od tego, co lubisz. 

Dlaczego Lotos?

Lotos jest rośliną z rodziny lilii wodnych. Charakterystyczny duży, piękny kwiat wystaje ponad powierzchnię wody. Posiada zdolność rozkwitania w ciągu dnia i zamykania się na noc. Stosowany do ozdoby włosów już w starożytności pojawiał się jako wzór na przedmiotach użytku codziennego. Jego estetykę przenoszono do architektury i sztuki. Wykorzystywano również tę roślinę w ziołolecznictwie, a w Egipcie stanowił podstawowy składnik perfum ogłoszony afrodyzjakiem. Lilia podkreśla kobiecą seksualność, stąd często dziś pojawia się jako element tatuażu lub biżuterii.

Lotos jest narodowym symbolem Indii, to kwiat, który ma specjalne miejsce w kulturze i sztuce tego kraju. To długowieczna roślina, której niezwykła moc polega na zdolności do wielokrotnego samo odradzania, dlatego uważana jest za roślinę świętą, która zapewnia szczęście. Symbolizuje boski pierwiastek, czystość, odrodzenie i życie wieczne. Według wierzeń hinduskich gwarantuje bogactwo oraz oświecenie duchowe. W jodze pozycja kwiatu lotosu stosowana jest w medytacji, w tej pozycji ciało i umysł osiąga całkowitą harmonię. Lotos to motyw pojawiający się w studiach jogi, w spa, wszędzie, gdzie zwraca się uwagę na holistyczne podejście do człowieka.

ZADBAJ O WEWNĘTRZNĄ HARMONIĘ I WYBIERZ JEDEN Z NASZYCH WZORÓW BIŻUTERII ZAPACHOWEJ

Powiązane wpisy
Dodaje opinie
Dodaj odpowiedź
Musisz być zalogowany żeby komentować

Menu

Settings

Click for more products.
No produts were found.

Podziel się