Aromatyzer Samochodowy KOGUTY

Essential Oil
PLN99.00
Tax included
Quantity
In Stock

Unikalny wzór Kogutów Ludowych 

Zainspirowani polską sztuką ludową w naszej najnowszej kolekcji postawiliśmy na elementy wzornictwa ludowego. Pojawiły się u nas koguty ludowe, nieodłącznie związane z polskim folklorem.

Wzory te przybliżają nam sielskie klimaty Polski, promują naszą kulturę. Doskonale sprawdzą się na prezenty dla naszych bliskich, zwłaszcza przebywających za granicą. Mogą być ciekawym prezentem z Polski dla znajomych obcokrajowców.

Duży wybór kolorowych wkładów daje możliwość zabawy barwą, a różnorodność olejków eterycznych pozwala pofantazjować z zapachem.

Niezależnie czy wybierzesz bransoletkę ludową, czy folklorystyczny aromatyzer samochodowy będziesz wspierał polską tradycję! 

Jak to działa:

Aromatyzer posiada magnetyczne zamknięcie z motywem kogutów i ludowych kwiatów polskich, dzięki któremu w dyfuzerze umieścić można pada nasączonego wybranym olejkiem eterycznym i cieszyć się jego kojącym zapachem przy każdym wejściu do samochodu.

Pad wystarczy skropić 2 lub 3 kropelkami olejku eterycznego i umieścić we wnętrzu dyfuzora. Specjalne uchwyty pozwalają na umieszczenie aromatyzera na kracie wlotu powietrza w każdym samochodzie.

 

Olejki zapachowe:

Dzięki chłonnej tkaninie, z której wykonane są nasze pady, olejki eteryczne utrzymują się przez długi czas. Do zestawu dołączone jest 5 różnokolorowych, wymiennych padów.

 

POBIERZ INSTRUKCJĘ UŻYTKOWANIA

 

Przykładowe olejki:

Mieszanka dla kierowców "Szerokiej Drogi"

Olejek eteryczny: POMARAŃCZA

ViaAroma
512

Data sheet

Pattern
Koguty

Specific References

EAN13
5903424675128


You might also like