Mieszanka Olejków "Swobodny oddech"

pojemność
PLN56.00
Tax included
Quantity
In Stock

Jest to mieszanka złożona w  100% z naturalnych olejków eterycznych takich jak: DRZEWO HERBACIANE, EUKALIPTUS, CYTRYNA, ROZMARYN, MIĘTA, SOSNA.

Ze względu na różne właściwości poszczególnych olejków kompozycja ta doskonale działa na zatoki i oskrzela. Zawarty w odpowiednim stężeniu eukaliptus działa przeciwzapalnie, zmniejsza obrzęk zatok, zapobiega infekcjom, a zastosowany w przypadku choroby łagodzi stany zapalne. Rozmaryn dzięki swoim właściwościom wykrztuśnym ułatwia pozbyć się wydzieliny w zatokach, działa dodatkowo wykrztuśnie. 

Jest to mieszanka złożona w  100% z naturalnych olejków eterycznych takich jak: DRZEWO HERBACIANE, EUKALIPTUS, CYTRYNA, ROZMARYN, MIĘTA, SOSNA.

Ze względu na różne właściwości poszczególnych olejków kompozycja ta doskonale działa na zatoki i oskrzela. Zawarty w odpowiednim stężeniu eukaliptus działa przeciwzapalnie, zmniejsza obrzęk zatok, zapobiega infekcjom, a zastosowany w przypadku choroby łagodzi stany zapalne. Rozmaryn dzięki swoim właściwościom wykrztuśnym ułatwia pozbyć się wydzieliny w zatokach, działa dodatkowo wykrztuśnie. Drzewo herbaciane dodaliśmy ze względu na jego doskonałe właściwości antyseptyczne, a miętę dla udrożnienia zatok i w celu obkurczenia naczyń krwionośnych. Cytryna zaś stymuluje białe ciałka krwi w obronie przed infekcjami, dzięki czemu wzrasta nam odporność. Sosna słynie z tego, ze ułatwia oddech, działa wykrztuśnie i skraca przebieg infekcji.

Mieszankę tę można stosować w aromatyzerze w domu podczas choroby, można też inhalować się olejkami zakraplając kilka kropelek mieszanki do zawieszki Viaaroma, dzięki czemu przez cały dzień uwalniać się będą prozdrowotne olejki i poprawi się nam drożność zatok. Warto też w okresie panujących infekcji stosować olejek zapobiegawczo w samochodzie lub biżuterii, zwłaszcza w dużych skupiskach, dzięki temu wzrośnie ochrona przed zarażeniem się.

Dodaj mieszankę SWOBODNY ODDECH do swojej apteczki!

ViaAroma
NOE207

Specific References

EAN13
5903424672073


You might also like