Mieszanka Olejków "Powitanie Słońca"

pojemność
PLN56.00
Tax included
Quantity
In Stock

Skład: CEDR HIMALAJSKI, GREJPFRUT I BERGAMOTA.

Pojemność: 2ml lub 10 ml

Jest to kompozycja zapachowa stworzona wyłącznie ze 100%naturalnych olejków eterycznych, w jej skład wchodzą: CEDR HIMALAJSKI, GREJPFRUT I BERGAMOTA.
Mieszanka powstała z myślą o osobach, które wcześnie wstają, aby dodać im energii i pomóc się rozbudzić w dobrym nastroju.
Zapach ten jest świeży, przyjemny, często zastępuje filiżankę kawy...
GREJPFRUT dzięki swojemu działaniu stymulującemu dodaje energii i pozytywnie motywuje. Jego świeża nuta zapachowa pomaga szybko się rozbudzić i w dobrym nastroju rozpocząć dzień. Podobnie BERGAMOTA zapewni nam optymizm i doda beztroski, "doenergetyzuje" nas od rana. CEDR HIMALAJSKI natomiast doda nam pewności siebie, usunie niepokój. Jest to olejek wzmacniający siłę woli, energię, wiarę we własne możliwości.
Mieszanka POWITANIE SŁOŃCA doskonale sprawdzi się podczas porannych ćwiczeń jogi, ale też zwykłej gimnastyki, wystarczy użyć go w dyfuzorze w pokoju i wykonać kilka głębokich wdechów, można też z rana zakroplić w aromatyzerze samochodowym na dobry początek dnia, lub nie rozstawać się z tym zapachem mając go w biżuterii dla dobrej energii przez całą dobę

ViaAroma
NOE211

Specific References

EAN13
5903424672110


You might also like