Mieszanka Olejków "Uśmiech"

pojemność
PLN65.00
Tax included
Quantity
In Stock

Skład: 100% naturalne olejki eteryczne z BERGAMOTY, POMARAŃCZY, GREJPFRUTA, MANDARYNKI, YLANG, GAŁKI MUSZKATOŁOWEJ, SZAŁWII.

Pojemność: 2ml lub 10ml

To wyjątkowa mieszanka złożona z 7 różnych, 100%naturalnych olejków eterycznych: BERGAMOTY, POMARAŃCZY, GREJPFRUTA, MANDARYNKI, YLANG, GAŁKI MUSZKATOŁOWEJ I SZAŁWII.
Specjalnie dobrane proporcje dają w efekcie kompozycję zapachową poprawiającą nastrój. Dzięki cytrusom czujemy się pełni energii, zadowoleni, zrelaksowani. Zwłaszcza MANDARYNKA działa jak antydepresant, POMARAŃCZA dodaje optymizmu, a GREJPFRUT pozytywnie motywuje do działania. Pod wpływem olejków cytrusowych pojawiają się u nas pozytywne emocje.
BERGAMOTA odświeża i mobilizuje, zapewnia optymizm przez cały dzień. YLANG natomiast dodaje nam pewności siebie, zmniejsza negatywne emocje, jest dodatkowo afrodyzjakiem, dzięki czemu czujemy się atrakcyjni. Podobnie do YLANGa działa GAŁKA MUSZKATOŁOWA, która dodatkowo podnosi energię. SZAŁWIA ma za zadanie zlikwidować rozdrażnienie i zażegnać stany lękowe, dodać nam chęci do działania.

Mieszanka UŚMIECH powinna być zawsze pod ręką, zakroplona w naszyjniku będzie towarzyszyła przez cały dzień, dyfuzowana w domu, czy biurze korzystnie wpłynie na cale otoczenie.

ViaAroma
NOE210

Specific References

EAN13
5903424672103


You might also like