Olejek z Gałki Muszkatołowej

pojemność
PLN48.00
Tax included
Quantity
In Stock

100% Naturalny olejek eteryczny z gałki muszkatołowej

INCI: Myristica fragrans oil

Zapach: bogaty, korzenny, drzewny, orientalny, pikantny

Kraj pochodzenia: Sri Lanka

Jest to wyjątkowy środek przeciwbólowy, zwłaszcza przy bólach reumatycznych, bólach stawów i mięśni. Rozgrzewa wiązadła, stawy i mięśnie. Doskonale zabezpiecza mięśnie przed urazem podczas treningu, używany jest też często do masażu sportowców po intensywnych ćwiczeniach. Sprawdza się przy leczeniu kontuzji. Stymuluje krążenie i usuwa obrzęki. Zalecany dla osób z chorobami serca i rekonwalescentów. Poprawia samopoczucie.. Zwalcza objawy zmęczenia i zmniejsza napięcie nerwowe. Dzięki poprawie krążenia korzystnie wpływa na pamięć i normalizuje prace mózgu. Ma działanie antyseptyczne i doskonale wzmacnia układ odpornościowy Jest niezastąpiony w procesach trawiennych, doskonale neutralizuje gazy jelitowe, niweluje bóle brzucha spowodowane niestrawnościami i łagodzi bóle menstruacyjne.

Ciekawostki: Olejek z gałki muszkatołowej zastosowany w niewielkiej ilości działa jako afrodyzjak, dodaje mieszankom zapachowym charakteru, podkręca pikanterią.

Uwaga: Olejek z gałki muszkatołowej ma właściwości lekko odurzające, narkotyczne, halucynogenne i nie należy go używać w ciąży oraz u dzieci.

ViaAroma
NOE020

Data sheet

Parametry Olejków
Nazwa botaniczna
Kraj pochodzenia
Sri Lanka
Zapach
Kolor
bezbarwny
Część rośliny
nasiona
Metoda otrzymywania
destylacja parą wodną