Click for more products.
No produts were found.

Akademia

View Mode

Total Events: 4

 • Od: kwi 14, 2021 6:00:00 PM
  Do: kwi 14, 2021 8:30:00 PM
  Lokalizacja: Al. Jana Pawła II 80 lok. 20 / wejście G. / IX piętro; Warszawa


  Kobieta – Czarodziejka!

  Zapraszam Cię na wieczór kobiecy i pachnący…

  Będziemy tworzyć eliksiry młodości i miłości, zdradzę Ci sekrety Kobiet, które ukochały wybrane olejki eteryczne i stosowały je, aby zachować młodość ciała i ducha. Podpowiem, które aromaty są naturalnymi afrodyzjakami i nauczę Cię podkreślić Twoje piękno, by uwodzić…

  Każda z nas stworzy własne, niepowtarzalne serum do twarzy, które pomoże zachować piękno oraz sensualną oliwkę do masażu. (swoje produkty zabierzesz do domu wraz z prezentem niespodzianką - olejkiem przyciągającym dostatek!)

  To spotkanie dla Kobiet poszukujących siebie, ale i tych świadomych, które wiedzą, czego pragną.

  W miłej atmosferze, z pięknym widokiem na Warszawę, przy lampce wina, spotkają się niezwykłe Kobiety, które nauczę czarować świat zapachami!

 • Od: sty 15, 2021 6:00:00 PM
  Do: sty 15, 2021 8:30:00 PM
  Lokalizacja: Al. Jana Pawła II 80 lok. 20 / wejście G. / IX piętro; Warszawa


  Zapraszam Cię do  świata zapachów, gdzie w małej grupie, w miłej atmosferze zgłębisz wiedzę na temat olejków, poznasz tajemnice olejków eterycznych i ich wpływ na emocje, odkryjesz nowe dla Ciebie aromaty i stworzysz samodzielnie  naturalne perfumy.

  Jeśli chcesz używać naturalnych perfum, ale nie możesz znaleźć zapachu, który jest odpowiedni dla Ciebie - te warsztaty pomogą Ci odnaleźć swoje aromaty i skomponować coś niepowtarzalnego.

  W moim świecie zapachów możesz komponować z naturalnych olejków eterycznych, które pochodzą z całego świata. Są tu zapachy pochodzące z owoców, kwiatów i liści.

  Swoje nowopowstałe perfumy przygotujesz w formie perfumetki z kulką, abyś mogła mieć je zawsze przy sobie.

  Organizujemy urodziny, wieczory panieńskie, spotkania z przyjaciółkami i inne atrakcje. (Ceny przy spotkaniach grupowych ustalamy indywidualnie.)

  *warsztaty odbywają się przy min. 3 osobach (w razie zbyt małej ilości osób proponujemy inny termin, lub zwracamy koszty).

 • Od: gru 10, 2020 6:00:00 PM
  Do: gru 10, 2020 8:00:00 PM
  Lokalizacja: Al. Jana Pawła II 80 lok. 20 / wejście G. / IX piętro; Warszawa


  Zapraszam Cię na warsztaty, podczas których dowiesz się jak w prosty sposób zamienić chemiczne środki czyszczące na naturalne produkty, które doskonale sprawdzają się w każdym domu.

  Poznasz właściwości poszczególnych olejków eterycznych i ich wpływ na nasz organizm, zdobędziesz wiedzę na temat bezpieczeństwa użycia olejków oraz przetestujesz nasze zapachy.

  Jeśli nie wiesz nic o olejkach – to będzie dla Ciebie doskonały początek, a jeśli masz już doświadczenie i stosujesz olejki - poznasz nowe przepisy - te warsztaty są dla Ciebie! Dowiesz się jak przygotować ekologiczne kostki do zmywarki, jak zrobić naturalny płyn do płukania ubrań i jak stworzyć własny środek do czyszczenia wanny, umywalki, toalety, w jaki sposób wykonać naturalny odświeżacz powietrza…

  Podpowiem Ci wiele ciekawych trików, w jakich sytuacjach używać olejków eterycznych, aby Twój dom pięknie pachniał, a sprzątanie było przyjemnością????

  Podczas warsztatów samodzielnie wykonasz podstawowy zestaw domowy, który zabierzesz ze sobą do domu w ładnych, szklanych opakowaniach. Otrzymasz też receptury, abyś mogła samodzielnie wykonać poszczególne środki, gdy się skończą.

  Spędzisz czas w miłym gronie osób, które tak, jak Ty chcą odmienić swój dom i uczynić go zdrowszym i bardziej pachnącym. A ja pokażę Ci, jak podreperować zdrowie i budżet domowy olejkami. Jak pozbyć się plastiku z domu, wygospodarować więcej miejsca w szafkach i nie dźwigać ciężkich zakupów…

  Przyjdź i poczuj niezwykłą moc naturalnych olejków eterycznych, możesz zabrać przyjaciółkę, mamę, męża, córkę, każdego, o którego się troszczysz. 

  Czekam właśnie na Ciebie!

 • Od: gru 1, 2020 11:00:00 AM
  Do: gru 1, 2020 1:00:00 PM
  Lokalizacja: Al. Jana Pawła II 80 lok. 20 / wejście G. / IX piętro; Warszawa


  Zapraszam Cię na niezwykle aromatyczną przygodę, podczas której odkryjesz tajniki aromaterapii, poznasz właściwości poszczególnych olejków eterycznych i ich wpływ na nasz organizm, zdobędziesz wiedzę na temat bezpieczeństwa użycia olejków oraz przetestujesz nasze zapachy.

  Jeśli nie wiesz nic o olejkach – to będzie dla Ciebie doskonały początek, a jeśli masz już doświadczenie i stosujesz aromaterapię - odkryjesz nowe dla Ciebie zapachy, gdyż nasza oferta jest pełna najwyższej jakości oryginalnych olejków eterycznych z różnych zakątków świata i ciekawych mieszanek stworzonych z tychże olejków.  - te warsztaty są dla Ciebie! Dowiesz się jak poprawić odporność, szybko pozbyć się kaszlu i oczyścić zatoki. Opowiem Ci co zastosować na rany i oparzenia, co przyniesie ulgę przy bólu brzucha, a co pokona ból głowy... 

  Podczas warsztatów samodzielnie wykonasz rozgrzewającą maść na przeziębienia i aloesowy żel pierwszej pomocy.

  Na koniec dowiesz się jak skomponować swoją podręczną apteczkę - w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb! 

  Przyjdź i poczuj niezwykłą moc naturalnych olejków eterycznych, możesz zabrać przyjaciółkę, mamę, męża, córkę, w naszej szerokiej kolekcji olejków każda osoba odnajdzie swoje wyjątkowe nuty zapachowe. 

  Czekam właśnie na Ciebie!

Zobacz nasze nowości i promocje

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Menu

Settings

Click for more products.
No produts were found.

Podziel się