Click for more products.
No produts were found.

Warsztaty - Naturalnie czysty dom

Informacje o wydarzeniu

gru 10, 2020 6:00:00 PM - gru 10, 2020 8:00:00 PM
Al. Jana Pawła II 80 lok. 20 / wejście G. / IX piętro; Warszawa

Bilety

 
Warsztaty - Naturalnie czysty dom 284.552846 zł
 

Zapraszam Cię na warsztaty, podczas których dowiesz się jak w prosty sposób zamienić chemiczne środki czyszczące na naturalne produkty, które doskonale sprawdzają się w każdym domu.

Poznasz właściwości poszczególnych olejków eterycznych i ich wpływ na nasz organizm, zdobędziesz wiedzę na temat bezpieczeństwa użycia olejków oraz przetestujesz nasze zapachy.

Jeśli nie wiesz nic o olejkach – to będzie dla Ciebie doskonały początek, a jeśli masz już doświadczenie i stosujesz olejki - poznasz nowe przepisy - te warsztaty są dla Ciebie! Dowiesz się jak przygotować ekologiczne kostki do zmywarki, jak zrobić naturalny płyn do płukania ubrań i jak stworzyć własny środek do czyszczenia wanny, umywalki, toalety, w jaki sposób wykonać naturalny odświeżacz powietrza…

Podpowiem Ci wiele ciekawych trików, w jakich sytuacjach używać olejków eterycznych, aby Twój dom pięknie pachniał, a sprzątanie było przyjemnością????

Podczas warsztatów samodzielnie wykonasz podstawowy zestaw domowy, który zabierzesz ze sobą do domu w ładnych, szklanych opakowaniach. Otrzymasz też receptury, abyś mogła samodzielnie wykonać poszczególne środki, gdy się skończą.

Spędzisz czas w miłym gronie osób, które tak, jak Ty chcą odmienić swój dom i uczynić go zdrowszym i bardziej pachnącym. A ja pokażę Ci, jak podreperować zdrowie i budżet domowy olejkami. Jak pozbyć się plastiku z domu, wygospodarować więcej miejsca w szafkach i nie dźwigać ciężkich zakupów…

Przyjdź i poczuj niezwykłą moc naturalnych olejków eterycznych, możesz zabrać przyjaciółkę, mamę, męża, córkę, każdego, o którego się troszczysz. 

Czekam właśnie na Ciebie!

Zobacz nasze nowości i promocje

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

Menu

Settings

Click for more products.
No produts were found.

Podziel się