Nareszcie czuję, że robię w życiu to, co lubię!

Zrealizowałam swoje marzenie i przekułam swoją pasję na biznes. Stworzyłam markę ViaAroma, która łączy piękno unikalnej biżuterii z naturalnym zapachem pochodzącym z esencji roślin - olejków eterycznych. Inspirowana modą na biżuterię aromatyczną w USA, gdzie przez jakiś czas mieszkałam, zaczęłam projektować własne wzory nawiązujące do polskiej tradycji czy motywów tak bliskiej mi jogi. Sama nazwa ViaAroma odzwierciedla mój sentyment do słonecznej Italii, gdzie staram się spędzić każdą wolną chwilę, bo przecież Włochy tak bosko pachną…
Aromat -  to jest to co mnie pociąga w olejkach eterycznych. Pachnące nuty urzekają zmysły i wywołują emocje. Zapachy są jak dotknięcie czarodziejskiej różdżki,  przywołują nasze wspomnienia z dzieciństwa, z podróży. Każdy z nas kojarzy miejsca i sytuacje właśnie poprzez towarzyszące im zapachy. Początkowo poszukiwałam w różnych zakątkach świata egzotycznych przypraw, teraz z każdej podróży przywożę niezwykłe olejki. Jakość olejków eterycznych jest bardzo ważna, po pierwsze ze względu na intensywność i trwałość zapachu, a po drugie na ich właściwości terapeutyczne. Każde dodatki, zanieczyszczenia, rozcieńczenia, zmniejszają lub wręcz gubią te niezwykłe właściwości. W moim biznesie jakość to podstawa, bardzo skrupulatnie weryfikujemy dostawców, zaplecze techniczne, sprawdzamy składy olejków i ich sposób przechowywania. Olejków eterycznych jest na rynku bardzo dużo, ale tak naprawdę znalezienie odpowiedniej dla biżuterii zapachowej jakości, wymagało mnóstwa pracy. W rezultacie mogę zaproponować produkt, którego jestem pewna w 100%. Moja przygoda z aromaterapią rozpoczęła się w Kijowie, gdzie mieszkałam przez kilka lat. Tam nawet najlepsze kliniki, najbardziej znani lekarze każdą terapię zaczynają lub uzupełniają naturalnymi lekami. Tam, w Kijowie na własnej skórze przekonałam się jak skuteczna jest naturoterapia! Życie w krajach na Wschodzie pokazało mi, jak czerpać z natury to co najlepsze, jak używać ziół i zastępować wszechobecną chemię między innymi olejkami eterycznymi. Zafascynowałam się fenomenem olejków i od tamtej pory stale pogłębiam wiedzę, o aromaterapii i innych naturalnych metodach prozdrowotnych. W oparciu o fachową literaturę i własne doświadczenia udało mi się stworzyć wiele mieszanek olejków o specjalnych zastosowaniach. Tak między innymi powstał UŚMIECH na poprawę humoru, czy AMORE – wspaniały afrodyzjak. Jednak najpopularniejszy jest u mnie ANTY-WIRUS, oparty na średniowiecznej recepturze „olejku złodziei” Widząc ogromne zainteresowanie bezpiecznym i skutecznym stosowaniem aromaterapii, postanowiłam podzielić się swoją wiedzą i stworzyłam Akademię ViaAroma – platformę do organizowania warsztatów, prelekcji i szkoleń, dzięki której każdy chętny zyskuje rzetelną wiedzę na temat wykorzystania olejków eterycznych. Szczególnie popularne są warsztaty podczas, których uczestnicy tworzą własne, indywidualne kompozycje zapachowe.
Akademia ViaAroma to moja misja uświadamiania ludziom korzyści płynących ze stosowania naturalnych olejków eterycznych, ale też i edukacja w zakresie bezpieczeństwa używania skoncentrowanych olejków.  Staram się przedstawić możliwości wykorzystania olejków eterycznych w codziennym życiu – zarówno w kosmetyce jak i gospodarstwie domowym, aby ograniczyć chemiczne szkodliwe produkty w naszym otoczeniu. Dzielę się wiedzą, zarówno teoretyczną, jak i praktyczną, gdyż sama od lat używam tylko produktów naturalnych. Pokazuję, że stosowanie olejków na co dzień jest proste, zdrowe, a na dodatek pachnące.
Edyta Tecław

Menu

Settings

Podziel się