Aromatyzer Samochodowy MONSTERA

124,00 zł
Brutto 24h
Ilość
W magazynie

Aromatyzer samochodowy - ekologiczny odświeżacz powietrza do samochodu wraz z 3 naturalnymi olejkami (2ml każdy olejek) i kolorowymi wkładami.

Zestaw zapakowany jest w elegancką saszetkę ViaAroma.  zobacz film

Unikalny wzór MONSTERA

Naszą inspiracją do stworzenia wzoru liścia MONSTERA były tak modne i popularne w ostatnim czasie wzory roślin orientalnych.

Motywy te przywołują wspomnienia z wakacji, dlatego postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o liść, którego wizerunek będzie przypominał lato, dalekie podróże, a dodatkowo nasączony orientalnymi olejkami "przeniesie Cię " na odległe wyspy, do zakątków orientu.

Dzięki tej stylistyce łatwiej przetrwasz chłodniejsze dni, kiedy szaruga i słota nie rozpieszcza. Z pięknym zapachem i estetycznym wzorem będziesz blisko lata...

Duży wybór kolorowych wkładów daje możliwość zabawy barwą, tym razem dodaliśmy pad w kolorze soczystej zieleni!  A różnorodność olejków eterycznych pozwala pofantazjować z zapachem. Mieszanka UŚMIECH na pewno wspaniale dopełni wrażeń.

Jak to działa:

Aromatyzer posiada magnetyczne zamknięcie z ażurowym motywem liścia, dzięki któremu w dyfuzorze umieścić można pada nasączonego wybranym olejkiem eterycznym i cieszyć się jego kojącym zapachem przy każdym wejściu do samochodu.

Pad wystarczy skropić 2 lub 3 kropelkami olejku eterycznego i umieścić we wnętrzu dyfuzora. Specjalne uchwyty pozwalają na umieszczenie aromatyzera na kracie wlotu powietrza w każdym samochodzie.

Olejki zapachowe:

Dzięki chłonnej tkaninie, z której wykonane są nasze pady, olejki eteryczne utrzymują się przez długi czas. Do zestawu dołączone jest 5 różnokolorowych, wymiennych padów i 3 mini olejki: mieszanka olejków "Szerokiej drogi", olejek pomarańczowy i olejek z trawy cytrynowej. (2ml każdy).

Zestaw zapakowany jest w eleganckie etui z tkaniny, zapinane na suwak, w środku znajduje się siateczkowa kieszonka na zapasowe wkłady i gąbka utrzymująca olejki. Saszetka świetnie się sprawdza w podróży. 

 

ViaAroma
514

Opis

Wzór
Monstera


aromatyzer ze stali nierdzewnej o średnicy 30mm z zamknięciem magnetycznym i mocowaniem na kratkę wentylacyjną,
5 różnokolorowych padów filcowych,
zestaw trzech olejków 2 ml: mieszanka olejków eterycznych dla kierowców "Szerokiej Drogi", olejek eteryczny z pomarańczy, olejek eteryczny z trawy cytrynowej
poręczna saszetka zapinana na suwak

Polecane