Aromatyzer samochodowy WIATR

Olejek eteryczny poj. 2 ml z listy:
99,00 zł
Brutto 24h
Ilość
W magazynie

Aromatyzer samochodowy WIATR

Obudź w sobie żywioły, a potem pozwól ukoić się uzdrawiającym zapachom naturalnych olejków eterycznych. Zapewnij sobie i swojemu otoczeniu spokojną oraz przyjemną podróż. Aromatyzer samochodowy to ciekawy prezent dla bliskich!

Jak to działa:

Aromatyzer WIATR posiada zamykaną magnetycznie kopertę, w której umieszczony jest wkład filcowy. Filc nasącza się wybranym  olejkiem eterycznym tworząc wyjątkowy klimat podróży. Wszystkim kierowcom szczególnie polecamy naszą mieszankę "Szerokiej drogi" remedium na zmęczenie, chorobę lokomocyjną i stres na drodze. 

Filc wystarczy skropić 2 lub 3 kropelkami olejku eterycznego i umieścić w kopercie aromatyzera. Specjalna spinka pozwala umieścić aromatyzer na kratce wlotu powietrza w każdym samochodzie.

Olejki zapachowe:

Dzięki chłonnej tkaninie, z której wykonane są nasze pady, olejki eteryczne utrzymują się przez długi czas. Do zestawu dołączone jest 5 różnokolorowych, wymiennych padów i olejek Szerokiej drogi lub pomarańczowy gratis!

ViaAroma
501

Opis

Wzór
Wiatr

Specyficzne kody

EAN13
5903424675012


aromatyzer ze stali nierdzewnej o średnicy 30mm z zamknięciem magnetycznym i mocowaniem na kratkę wentylacyjną,

5 różnokolorowych padów filcowych,

do wyboru jeden 2 ml olejek: mieszanka olejków eterycznych dla kierowców "Szerokiej Drogi" lub olejek eteryczny z Pomarańczy

eleganckie tekturowe pudełko idealne na prezent

Polecane