Aromatyzer samochodowy LEW

3 mieszanki olejków: Szerokiej drogi, Pomarańczowy i: (z listy)
99,00 zł
Brutto 24h
Ilość
W magazynie

Aromatyzer samochodowy LEW

Dyfuzor z zamknięciem o geometrycznym kształcie lwa nadaje nowy wymiar odświeżaczom powietrza. Aromatyzer samochodowy stanowi naturalny odświeżacz powietrza, pobudza zmysły, umilając nawet najdłuższą podróż. Wzór dzikiego zwierzęcia często wybierany jest jako prezent dla męża czy brata. Zaprojektowany z myślą o dynamicznych oraz nowoczesnych kierowcach.

Jak to działa:

Aromatyzer z motywem kogutów ludowych posiada zamykaną magnetycznie kopertę, w której umieszczony jest wkład filcowy. Filc nasącza się wybranym  olejkiem eterycznym tworząc wyjątkowy klimat podróży. Wszystkim kierowcom szczególnie polecamy naszą mieszankę "Szerokiej drogi" remedium na zmęczenie, chorobę lokomocyjną i stres na drodze. 

Pad wystarczy skropić 2 lub 3 kropelkami olejku eterycznego i umieścić w kopercie aromatyzera. Specjalna spinka pozwala umieścić aromatyzer na kratce wlotu powietrza w każdym samochodzie.

Olejki zapachowe:

Dzięki chłonnej tkaninie, z której wykonane są nasze pady, olejki eteryczne utrzymują się przez długi czas. Do zestawu dołączone jest 5 różnokolorowych, wymiennych padów.

ViaAroma
506

Opis

Wzór
Lew

Specyficzne kody

EAN13
5903424675067


aromatyzer ze stali nierdzewnej o średnicy 30mm z zamknięciem magnetycznym i mocowaniem na kratkę wentylacyjną,

5 różnokolorowych padów filcowych,

mieszanka olejków eterycznych dla kierowców "Szerokiej Drogi" poj. 2ml 

olejek eteryczny z Pomarańczy poj. 2ml 

jeden dowolnie wybrany z asortymentu ViaAroma olejek zapachowy o poj. 2ml 

poręczne czarne etui zamykane na suwak - idealne do samochodu

Polecane