Aromatyzer Samochodowy RÓŻA WIATRÓW

Olejek eteryczny poj. 2 ml z listy:
124,00 zł
Brutto 24h
Ilość
W magazynie

Róża Wiatrów - symbol kompasu dla kierowcy

Współczesny żeglarz zamiast rumpla ma kierownicę, lecz wciąż ważne by zawsze dążył prosto do celu! Róża Wiatrów - nasz wzór aromatyzera samochodowego, inspirowany tematyką żeglarską to elegancki drobiazg dla każdego kierowcy.

Jak to działa:

Aromatyzer z motywem Róży Wiatrów posiada zamykaną magnetycznie kopertę, w której umieszczony jest wkład filcowy. Filc nasącza się wybranym  olejkiem eterycznym tworząc wyjątkowy klimat podróży. Wszystkim kierowcom szczególnie polecamy naszą mieszankę "Szerokiej drogi" remedium na zmęczenie, chorobę lokomocyjną i stres na drodze.

Pad wystarczy skropić 2 lub 3 kropelkami olejku eterycznego i umieścić we wnętrzu dyfuzora. Specjalne uchwyty pozwalają na umieszczenie aromatyzera na kracie wlotu powietrza w każdym samochodzie.

Olejki zapachowe:

Dzięki chłonnej tkaninie, z której wykonane są nasze pady, olejki eteryczne utrzymują się przez długi czas. Do zestawu dołączone jest 5 różnokolorowych, wymiennych padów i olejek  Szerokiej drogi lub pomarańczowy gratis!

ViaAroma
510

Opis

Wzór
Róża Wiatrów

Specyficzne kody

EAN13
5903424675104


aromatyzer ze stali nierdzewnej o średnicy 30mm z zamknięciem magnetycznym i mocowaniem na kratkę wentylacyjną,

5 różnokolorowych padów filcowych,

do wyboru jeden 2 ml olejek: mieszanka olejków eterycznych dla kierowców "Szerokiej Drogi" lub olejek eteryczny z Pomarańczy

eleganckie tekturowe pudełko idealne na prezent

Polecane