Niebanalny prezent dla każdego kierowcy

– Szukasz pomysłu na prezent dla swoich klientów?

– Proponujemy aromatyzer samochodowy – stylowe i modne rozwiązanie służące poprawie nastroju w trakcie jazdy samochodem.

Ozdobny aromatyzer instaluje się na kratce wlotowej powietrza. Po włączeniu nawiewu w samochodzie uwalnia się zapach olejku eterycznego. Zależnie od nastroju można dobrać olejek do potrzeb kierowcy: antystresowy dla jazdy w korkach po mieście czy pobudzający dla dłuższej podróży.

Najważniejszym elementem propozycji od Via Aroma jest zastosowanie jako źródła zapachu naturalnych olejków eterycznych. W odróżnieniu od stosowanych powszechnie zapachów syntetycznych, olejki eteryczne nie uczulają, nie irytują, nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych – wyłącznie natura w czystej postaci.

W dobie wszechogarniającej chemii, warto zwrócić uwagę na jakość podróżowania samochodem i móc stworzyć aurę naturalnych zapachów, które dodatkowo mają udowodnione skutki terapeutyczne – olejki eteryczne są bowiem od wieków stosowane w aromaterapii.

Do zestawu aromatyzera są dołączone próbki o poj. 2ml trzech różnych mieszanek olejków eterycznych, będących autorską kompozycją Via Aroma

Szerokiej Drogi – kompozycja specjalnie dla kierowców – poprawia koncentrację, eliminuje skutki choroby lokomocyjnej.

Specjalnie dobrane proporcje polepszają komfort jazdy. Kompozycja wyostrza koncentrację dzięki rozmarynowi, niektórzy znerwicowani kierowcy odnajdą spokój i dobry nastrój dzięki pomarańczy i bergamocie, aby uspokoić swoje emocje w codziennych korkach. Olejek z mięty pieprzowej natomiast uprzyjemni podróż osobom cierpiącym na chorobę lokomocyjną. W celu eliminacji nieprzyjemnych woni w samochodzie – pozbyciu się zapachu tytoniu czy kurzu – dodaliśmy odrobinę olejku z cytryny. 

Powitanie Słońca - Mieszanka powstała z myślą o osobach, które wcześnie wstają, aby dodać im energii i pomóc się rozbudzić w dobrym nastroju.

Zapach ten jest świeży, przyjemny, często zastępuje filiżankę kawy... GREJPFRUT dzięki swojemu działaniu stymulującemu dodaje energii i pozytywnie motywuje. Jego świeża nuta zapachowa pomaga szybko się rozbudzić i w dobrym nastroju rozpocząć dzień. Podobnie BERGAMOTA zapewni nam optymizm i doda beztroski, "doenergetyzuje" nas od rana. CEDR HIMALAJSKI natomiast doda nam pewności siebie, usunie niepokój. Jest to olejek wzmacniający siłę woli, energię, wiarę we własne możliwości. 

Mieszanka POWITANIE SŁOŃCA doskonale sprawdzi się w aromatyzerze samochodowym na dobry początek dnia. 

Uśmiech - Specjalnie dobrane proporcje dają w efekcie kompozycję zapachową poprawiającą nastrój. Dzięki cytrusom czujemy się pełni energii, zadowoleni, zrelaksowani. Zwłaszcza MANDARYNKA działa jak antydepresant, POMARAŃCZA dodaje optymizmu, a GREJPFRUT pozytywnie motywuje do działania. Pod wpływem olejków cytrusowych pojawiają się u nas pozytywne emocje.

BERGAMOTA odświeża i mobilizuje, zapewnia optymizm przez cały dzień. YLANG natomiast dodaje nam pewności siebie, zmniejsza negatywne emocje, jest dodatkowo afrodyzjakiem, dzięki czemu czujemy się atrakcyjni. Podobnie do YLANG’a działa GAŁKA MUSZKATOŁOWA, która dodatkowo podnosi energię. SZAŁWIA ma za zadanie zlikwidować rozdrażnienie i zażegnać stany lękowe, dodać nam chęci do działania. 

W zestawie 

aromatyzer z katalogu ViaAroma

poręczne, zamykane etui

wymienne wkłady w 6-ciu kolorach

zestaw 3 (trzech) mieszanek naturalnych olejków eterycznych o poj. 2ml

Powiązane produkty