Kiedy nadchodzi lato powinnaś uważać na olejki eteryczne z cytrusów. Jest to grupa olejków fotouczulających, to znaczy, że nie powinnaś wychodzić na słońce po zastosowaniu ich bezpośrednio na skórę. Skutki używania olejków z pomarańczy, cytryny, grejpfruta, mandarynki, czy bergamoty podczas opalania mogą być nieprzyjemne – od podrażnienia skóry, wysypki, aż po trwałe przebarwienia! Nie musisz jednak zupełnie rezygnować z tych olejków latem! Są doskonałymi antydepresantami i dobrze mieć je przy sobie, kiedy dopada Cię gorszy dzień, masz stres w pracy, lub dopada Cię trema przed wystąpieniem. Przez cały rok, nawet w upał możesz spokojnie stosować wszystkie olejki dodając je do biżuterii zapachowej. Zawieszki ViaAroma to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, a każdy wzór jest wyjątkowy!

Drzewo Szczęścia – to powodzenie, pomyślność, szczęście

Balans – równowaga i stabilność

Joga – medytacja

Lilia – seksualność

Lotos – długowieczność

Rozeta – harmonia

Wiatr – wolność, swoboda

Słońce -  radość, obfitość

Koń – pęd, szybkość

Yin-Yang – dwie pierwotne i przeciwne, lecz uzupełniające się siły w całym wszechświecie

Serce – miłość, romantyzm

Lew – siła, niezależność

W naszej kolekcji mamy zawieszki duże (o średnicy 30mm) i mniejsze (o średnicy 20mm), znajdziesz wzory z czystej stali w kolorze srebrnym, jak i stal pozłacaną 18 kt złotem. Jest też wzór ze stali poczernianej. 

Niezależnie który wzór i rozmiar wybierzesz działanie jest podobne:

Zawieszka otwiera się i zamyka na maleńki magnes, do środka wkładasz specjalny chłonny wkład, który nasączasz ulubionym olejkiem. Wkłady są w różnych kolorach i kiedy zmieniasz jego kolor dopasowujesz zawieszkę do ubrania, nastroju, czy  zapachu. Aromat będzie się wydobywał powoli, subtelnie docierając do Twoich zmysłów. Kiedy spotkasz się z przyjaciółkami, będą również czuły delikatny zapach olejku, a Ty otulona niezwykłą aurą będziesz się czuła wyjątkowo!

Do każdej zawieszki wybierasz łańcuszek – delikatny „żmijka”, lub grubszy „kostka”.

Zawieszka jest wspaniałym nośnikiem naturalnych olejków eterycznych – pozwala stosować je bezpiecznie (są silnie skoncentrowane i niektóre foto toksyczne), zakropienie olejku do wnętrza zawieszki przedłuża jego trwałość (olejki są lotne i ażurowy wzorek pozwala zachować zapach na dłużej). Jest to elegancka, niepowtarzalna biżuteria, gdzie wybierając wzór, kolor wkładu i łańcuszek możesz stworzyć swoją niepowtarzalną zawieszkę, zmieniając wkłady i olejki możesz ją dopasować do nastroju, sytuacji, czy pory dnia (pomarańcza doda Ci energii, mieszanka Anty Wirus podniesie odporność w czasie infekcji, a ylang ylang doda pikanterii na randce).

Zrób sobie prezent, który odmieni Twoją codzienność!

Komentarze ()