Bransoletka LOTOS

Kolor paska
149,00 zł
Brutto 24h
Ilość
W magazynie

Przeczytaj o post o preparatach na kleszcze "Bezpieczny Piknik"

+ 2ml naturalny olejek eteryczny z pomarańczy GRATIS

Kwiat lotosu to symbol czystości i odrodzenia. Biżuteria do aromaterapii stanowi wyjątkowy sposób na oczyszczenie otaczającej Cię aury.

Okrągła zawieszka z magnetycznym zamknięciem pozwala na zaaplikowanie pada nasączonego wybranym olejkiem eterycznym w każdym momencie. Wystarczą już 2-3 krople olejku, aby zabezpieczyć się przed kleszczami i komarami na cały dzień

Do zestawu dołączona jest mała buteleczka 2ml. mieszanka naturalnych olejków eterycznych BEZPIECZNY PIKNIK

Podwójne paski z naturalnej skóry występują w różnych kolorach do wyboru.

Pad wykonany jest z bardzo chłonnej tkaniny, co gwarantuje utrzymywanie się zapachów. W zestawie dołączonych jest 5 padów o różnych kolorach, które możesz dobierać do stylizacji czy nastroju.

Lotos jest rośliną z rodziny lilii wodnych. Charakterystyczny duży, piękny kwiat wystaje ponad powierzchnię wody. Posiada zdolność rozkwitania w ciągu dnia i zamykania się na noc. Stosowany do ozdoby włosów już w starożytności pojawiał się jako wzór na przedmiotach użytku codziennego. Jego estetykę przenoszono do architektury i sztuki. Wykorzystywano również tę roślinę w ziołolecznictwie, a w Egipcie stanowił podstawowy składnik perfum ogłoszony afrodyzjakiem. 

Lotos jest narodowym symbolem Indii, to kwiat, który ma specjalne miejsce w kulturze i sztuce tego kraju. To długowieczna roślina, której niezwykła moc polega na zdolności do wielokrotnego samo odradzania, dlatego uważana jest za rośli

nę świętą, która zapewnia szczęście. Symbolizuje boski pierwiastek, czystość, odrodzenie i życie wieczne. Według wierzeń hinduskich gwarantuje bogactwo oraz oświecenie duchowe. W jodze pozycja kwiatu lotosu stosowana jest w medytacji, w tej pozycji ciało i umysł osiąga całkowitą harmonię. Lotos to motyw pojawiający się w studiach jogi, w spa, wszędzie, gdzie zwraca się uwagę na holistyczne podejście do człowieka.

ViaAroma
605.09

Opis

Wzór
Lotos
Materiał
stal polerowana
Rozmiar medalionu
30mm


  • bransoletkę z najwyższej jakości stali nierdzewnej o średnicy 30mm z zamknięciem magnetycznym,
  • pasek skórzany, ręcznie wykonany przez kaletników z wieloletnią tradycją z wysokiej jakości skóry,
  • 5 różnokolorowych wkładów filcowych,
  • mieszanka zapachowa z kolekcji ViaAroma "Bezpieczny piknik" o poj. 2ml
  • Opakowanie: eleganckie czarno-białe tekturowe pudełko składające się z 2 części, wyłożone czarnym pluszem.

Polecane