Olejek z Drzewa Herbacianego w olejku ze słodkich migdałów

36,00 zł
Brutto 24h
Ilość
W magazynie

10ml roll-on zawierający olejek eteryczny z drzewa herbacianego z olejem ze słodkich migdałów, gotowy do stosowania na skórę.

100% NATURALNY SKŁAD - mieszanka stworzona TYLKO Z CZYSTYCH NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI CERTYFIKOWANYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH

10ml Roll-On - 100% naturalny olejek z Drzewa Herbacianego na bazie olejku ze słodkich migdałów,  gotowy do stosowania bezpośrednio na skórę.

NIE ZAWIERA SZKODLIWYCH SUBSTANCJI CHEMICZNYCH!

Orzeźwiające i dezynfekujące działanie olejku z drzewa herbacianego jest powszechnie znane. Forma wygodnego aplikatora z kulką daje możliwość szybkiego użycia go w każdych warunkach. Jest to produkt gotowy do zastosowania. Olejek z drzewa herbacianego rozcieńczony jest w oleju ze słodkich migdałów i tworzy 5% roztwór. Posiada właściwości oczyszczające, może być używany punktowo na wypryski skóry i do pielęgnacji skórek paznokci po manicure  pedicure. Idealnie nadaje się do łagodzenia skóry po goleniu lub na stopy w przypadku kurzajek, czy grzybicy. Dzięki zastosowaniu oleju ze słodkich migdałów jako nośnik olejek szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej powłoki.

Mała, poręczna buteleczka z ciemnego szkła jest doskonałym kosmetykiem pierwszej pomocy, który warto mieć w swojej kosmetyczce na wakacje, w torebce, czy nawet kieszeni. Spróbuj, a przekonasz się, że będzie to Twój ulubiony specyfik na trądzik, opryszczkę, czy zakażenia skóry. 

ViaAroma
NOE255

Opis

Pojemność
10ml