Warsztaty: Podręczna naturalna apteczka – czyli niezbędne olejki eteryczne w Twoim domu.

250,00 zł
Brutto 24h
Ilość
W magazynie

Warsztaty: Podręczna naturalna apteczka – czyli niezbędne olejki eteryczne w Twoim domu.

Data: 1 października 2020r. (czwartek) godz. 11:00-13:00

Lokalizacja: Al. Jana Pawła II 80 lok. 20 / wejście G. / IX piętro; Warszawa

Zapraszam Cię na niezwykle aromatyczną przygodę, podczas której odkryjesz tajniki aromaterapii, poznasz właściwości poszczególnych olejków eterycznych i ich wpływ na nasz organizm, zdobędziesz wiedzę na temat bezpieczeństwa użycia olejków oraz przetestujesz nasze zapachy.

Jeśli nie wiesz nic o olejkach – to będzie dla Ciebie doskonały początek, a jeśli masz już doświadczenie i stosujesz aromaterapię - odkryjesz nowe dla Ciebie zapachy, gdyż nasza oferta jest pełna najwyższej jakości oryginalnych olejków eterycznych z różnych zakątków świata i ciekawych mieszanek stworzonych z tychże olejków.  - te warsztaty są dla Ciebie! Dowiesz się jak poprawić odporność, szybko pozbyć się kaszlu i oczyścić zatoki. Opowiem Ci co zastosować na rany i oparzenia, co przyniesie ulgę przy bólu brzucha, a co pokona ból głowy... 

Podczas warsztatów samodzielnie wykonasz rozgrzewającą maść na przeziębienia i aloesowy żel pierwszej pomocy.

Na koniec dowiesz się jak skomponować swoją podręczną apteczkę - w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb! 

Przyjdź i poczuj niezwykłą moc naturalnych olejków eterycznych, możesz zabrać przyjaciółkę, mamę, męża, córkę, w naszej szerokiej kolekcji olejków każda osoba odnajdzie swoje wyjątkowe nuty zapachowe. 

Czekam właśnie na Ciebie!

ViaAroma
W002.19