Najnowsze komentarze
Brak opinii
Szukaj na blogu
Najnowsze artykuły

Kupując zawieszkę "Wstążka" wspierasz Fundację Spa For Cancer

by

Grudzień to czas prezentów, spełniania marzeń bliskich, ale też okres, kiedy warto być Mikołajem dla kogoś, kogo nie znamy, sprawić radość osobie, która potrzebuje niespodzianki bardziej niż Ty!

Sama w ostatnich 3 latach zmagałam się z poważnymi chorobami, czasami mimo zdrowej diety, dbania o siebie, przytrafia się nam choroba genetyczna lub z powodu stresu nasze ciało  choruje. Tak było i u mnie. Kiedy leżałam w szpitalu na oddziale onkologicznym wśród kobiet dotkniętych chorobą nowotworową postanowiłam sobie, że jak tylko będę zdrowa, będę wspierać te dzielne kobiety! Szukałam fundacji, dla której mogłabym zrobić coś, co da radość chorującym kobietom, coś, co pozwoli im poczuć się szczęśliwymi, atrakcyjnymi.

Zupełnie przypadkiem, choć w życiu nie ma przypadków, na mojej drodze stanęła Anna Hencka-Zyser. Tak bardzo się cieszę, że poznałam Anię, która jest założycielką Fundacji Spa for Cancer. Realizuje piękne cele, pomaga kobietom chorym na nowotwór poczuć się wyjątkowo, pięknie, zdrowo i atrakcyjnie. Organizuje dla swoich członkini wspaniałe spotkania, warsztaty i szkolenia. Ania zaprosiła mnie do Olsztyna, gdzie działa Jej Fundacja i tam miałam ogromna przyjemność poprowadzić warsztaty dla niesamowitych Dziewczyn z Fundacji Spa for Cancer.

Wprowadziłam Je w świat aromaterapii, pokazałam jak cudownie pachną naturalne olejki eteryczne i przekazałam wiele wskazówek na temat jak pozbyć się chemii z domu i zastąpić ją naturalnymi produktami. Dziewczyny otrzymały dużo wiedzy jak poprawić sobie nastrój, kiedy przychodzą trudniejsze dni. Było wesoło i pachnąco!

 

Pomyślałam jednak, że chciałabym zrobić coś więcej…

Idą Święta i każda z tych pięknych, wyjątkowych Kobiet ma marzenia.

Żeby Fundacja mogła zrobić prezenty dla wszystkich, potrzebne jest wsparcie.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom edukacji w obszarze profilaktyki nowotworowej oraz bazując na własnych doświadczeniach w walce z podstępnym rakiem, jako marka biżuteryjna, zaprojektowałam zawieszkę z motywem charakterystycznej wstążki – symbolem walki z nowotworem piersi. Mój pomysł idzie nieco szerzej, gdyż moja biżuteria dzięki wymiennym wkładom umożliwia zmianę koloru tła. Docelowo w zawieszce pojawia się różowy wkład – związany z nowotworem piersi, ale na świecie każdemu rodzajowi nowotworu przypisywany jest inny kolor, dzięki czemu przez cały rok możemy pokazywać, jak ważna jest w ogóle profilaktyka, badania i wsparcie w chorobie.

Jest to biżuteria do aromaterapii, poprzez ażurowy wzór wydobywa się przez cały dzień, delikatny aromat naturalnego olejku eterycznego. Medalion lekko otwiera się i zamyka na maleńki ukryty magnes. Do zawieszki dołączony jest w zestawie łańcuszek, 5 kolorowych wkładów do nasączania i 100% naturalny olejek eteryczny z pomarańczy. Biżuteria wykonana jest ze stali szlachetnej najwyższej jakości, pokrytej różowym złotem. Całość zapakowana jest w piękne tekturowe czarno-białe pudełko. Idealne na prezent!

Z każdej sprzedanej zawieszki „Wstążka” przekażemy na cele Fundacji 15% przychodu ze sprzedaży. Jestem pewna, że ta pachnąca zawieszka spełniać będzie nie tylko cele aromaterapeutyczne, ale swoim wzorem będzie mobilizować do regularnych badań i dbania o zdrowie na co dzień.

Podaruj piękny medalion bliskiej osobie, w trosce o Jej zdrowie, dzięki temu Ktoś, gdzieś też dostanie jakąś niespodziankę!

 

Dodaje opinie
Dodaj odpowiedź
Musisz być zalogowany żeby komentować

Menu

Settings

Podziel się