Click for more products.
No produts were found.

Biżuteria

Jest to inowacyjna biżuteria, którą po otwarciu zakraplasz ulubionym olejkiem eterycznym. Przez ażurowy wzór delikatny aromat uwalnia się na zewnątrz, a Ty otulasz się pieknym zapachem i w naturalny sposób poprawiasz swój nastrój. Ta nowoczesna forma aromaterapii umożliwia Ci korzystanie z własciwości olejków przez cały dzień i w każdym miejscu.

Dyfuzory

Dla nas najważniejsza jest jakość i Twoje zdrowie, dlatego stworzyliśmy szklane aroma-dyfuzory z drewnianą podstawą, olejków eterycznych. Dzięki zastosowanej zimnej dyfuzji olejki zachowują swoje cenne właściwości, a dzięki szklanej misie nie wchodzą w reakcje i są całkowicie bezpieczne. Jest to najbardziej zalecana przez aromaterapeutów forma aromaterapii.

Produkty Naturalne

Sprowadzamy 100% naturalne olejki eteryczne  z całego świata, Pochodzą z kwiatów, liści, łodyg, żywic, kłączy, kory, nasion i skórek owoców. Tworzymy z nich autorskie kompozycje zapachowe, naturalne perfumy, odswieżacze powietrza, maski, odżywki, olejki do masażu i wiele innych kosmetyków. Wszystkie mają naturalny skład i wszystkie pięknie pachną!

Szkolenia i warsztaty

Prowadzimy warsztaty, aby podzielić się wiedzą i doświadczeniem w zakresie aromaterapii. Naszą misją jest pokazanie możliwości naturalnych olejków eterycznych i zachęcenie do zastąpienia sztucznych perfum i aromatów naturalnymi zapachami. Podczas spotkania wąchamy, tworzymy, komponujemy. Zapraszamy Cię do naszej Krainy Zapachów!

Menu

Settings

Click for more products.
No produts were found.

Podziel się