Dostawy i Płatności

Realizacja dostaw

Realizacja dostaw jest zazwyczaj realizowana w ciągu 2 dni roboczych od czasu otrzymania potwierdzenia zapłaty. Realizujemy dostawy za pośrednictwem najkorzystniejszych opcji kurierskich na rynku, stale dążąc do poprawy oferty.

Oferujemy naszym Klientom możliwość wyboru firmy kurierskiej, bowiem jak pokazuje praktyka jakość realizacji dostaw zależy zarówno od samego usługodawcy jak i od regionu Polski, do którego trzeba dotrzeć. ViaAroma dokłada wszelkich starań, aby wszystkie wysyłki były dostarczane na czas, dlatego zawsze bardzo sobie cenimy informację zwrotną o terminowości realizacji dostawy. 

Jako alternatywę, oferujemy również opcję odbioru w biurze. Przy wyborze tej opcji prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny z numerem +48 515-984-275

Płatności

Najszybszą metodę realizacji płatności oferuje opcja Płatności Natychmiastowe obsługiwana przez serwis Przelewy24. To bezpieczna metoda skracająca czas realizacji zamówienia. 

Płatności za pośrednictwem przelewu bankowego prosimy realizować na rachunek:

beneficjent: Kwiat Pomarańczy Sp. z o.o.

nr konta: IBAN PL 19 1090 0088 0000 0001 4450 1352

bank: Santander Bank Polska S.A.

Prosimy pamiętać, że zamówienia opłacane przelewem bankowym, są realizowane po zaksięgowaniu środków na naszym rachunku. 

Menu

Settings

Podziel się