Click for more products.
No produts were found.
Najnowsze komentarze
Brak opinii
Szukaj na blogu
Najnowsze artykuły

Zawieszka doskonała na lato!

Kiedy nadchodzi lato powinnaś uważać na olejki eteryczne z cytrusów. Jest to grupa olejków fotouczulających, to znaczy, że nie powinnaś wychodzić na słońce po zastosowaniu ich bezpośrednio na skórę. Skutki używania olejków z pomarańczy, cytryny, grejpfruta, mandarynki, czy bergamoty podczas opalania mogą być nieprzyjemne – od podrażnienia skóry, wysypki, aż po trwałe przebarwienia! Nie musisz jednak zupełnie rezygnować z tych olejków latem! Są doskonałymi antydepresantami i dobrze mieć je przy sobie, kiedy dopada Cię gorszy dzień, masz stres w pracy, lub dopada Cię trema przed wystąpieniem. Przez cały rok, nawet w upał możesz spokojnie stosować wszystkie olejki dodając je do biżuterii zapachowej. Zawieszki ViaAroma to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie, a każdy wzór jest wyjątkowy!

Drzewo Szczęścia – to powodzenie, pomyślność, szczęście

Balans – równowaga i stabilność

Joga – medytacja

Lilia – seksualność

Lotos – długowieczność

Rozeta – harmonia

Wiatr – wolność, swoboda

Słońce -  radość, obfitość

Koń – pęd, szybkość

Yin-Yang – dwie pierwotne i przeciwne, lecz uzupełniające się siły w całym wszechświecie

Serce – miłość, romantyzm

Lew – siła, niezależność

W naszej kolekcji mamy zawieszki duże (o średnicy 30mm) i mniejsze (o średnicy 20mm), znajdziesz wzory z czystej stali w kolorze srebrnym, jak i stal pozłacaną 18 kt złotem. Jest też wzór ze stali poczernianej. 

Niezależnie który wzór i rozmiar wybierzesz działanie jest podobne:

Zawieszka otwiera się i zamyka na maleńki magnes, do środka wkładasz specjalny chłonny wkład, który nasączasz ulubionym olejkiem. Wkłady są w różnych kolorach i kiedy zmieniasz jego kolor dopasowujesz zawieszkę do ubrania, nastroju, czy  zapachu. Aromat będzie się wydobywał powoli, subtelnie docierając do Twoich zmysłów. Kiedy spotkasz się z przyjaciółkami, będą również czuły delikatny zapach olejku, a Ty otulona niezwykłą aurą będziesz się czuła wyjątkowo!

Do każdej zawieszki wybierasz łańcuszek – delikatny „żmijka”, lub grubszy „kostka”.

Zawieszka jest wspaniałym nośnikiem naturalnych olejków eterycznych – pozwala stosować je bezpiecznie (są silnie skoncentrowane i niektóre foto toksyczne), zakropienie olejku do wnętrza zawieszki przedłuża jego trwałość (olejki są lotne i ażurowy wzorek pozwala zachować zapach na dłużej). Jest to elegancka, niepowtarzalna biżuteria, gdzie wybierając wzór, kolor wkładu i łańcuszek możesz stworzyć swoją niepowtarzalną zawieszkę, zmieniając wkłady i olejki możesz ją dopasować do nastroju, sytuacji, czy pory dnia (pomarańcza doda Ci energii, mieszanka Anty Wirus podniesie odporność w czasie infekcji, a ylang ylang doda pikanterii na randce).

Zrób sobie prezent, który odmieni Twoją codzienność!

Dodaje opinie
Dodaj odpowiedź
Musisz być zalogowany żeby komentować

Menu

Settings

Click for more products.
No produts were found.

Podziel się